Jak vybrat pás cudnosti (pro muže)

Velmi často se nás ptáte na rady při výběru klícky, ať už na hrátky, nebo na delší nošení. Sepsali jsme pár rad, které by vám při výběru měli pomoci.

Na začátek musíme říci, že není žádný pás cudnosti, který by byl speciálně pro dlouhodobé nebo krátkodobé nošení. Rozdíl je však v tom,že při hrátkách můžete vybrat i menší velikost a tím nositele ponížit nebo mu znepříjemnit čekání na odemčení klícky, ale pro dlouhodobé nošení se menší velikost rozhodně nehodí! Klec používejte vždy s rozumem, a jakmile by pro vás bylo nošení bolestivé klícku ihned sundejte.

  • Materiál

Plast - Rádi ho doporučujeme hlavně začátečníkům, ale ocení ho i pokročilí uživatelé. K většině plastových klecí dostanete sadu kroužků, můžete tak vybrat velikost, která vám sedí pohodlně doma. Navíc je jejich váha zanedbatelná oproti ocelovým klecím, a tak se trochu více hodí pro dlouhodobé nošení. Nevýhodou může být, že u plastových pásů nenajdete integrovaný dilatátor a pokud by uzamčený opravdu chtěl může najít způsob jak se dostat ven nebo provádět zakázané činnosti.

Ocel - Je jistota, ale hodí se spíše, pokud už víte, jaké rozměry klece potřebujete. Rozměr je třeba vybírat opravdu pečlivě, aby vám dobře seděl. Ocelové klece jsou těžké, a tak jejich nošení jistě pocítíte. 

Kůže - Jsou nejpřizpůsobivější, ale dá se v nich nejlépe podvádět. Vyrábí se i jako verze podobná pásům cudnosti pro ženy. Kůže se nejvíce přizpůsobí vašim tvarům. 

Poslední dobou slýcháme o silikonových pásech cudnosti, ale podle nás nezastanou svou funkci tak, jak se od klícky očekává.

  • Velikost

Jednoduše změříte váš úd v klidném stavu na šířku i na délku. Podle těchto rozměrů se pak můžete řídit při výběru klece. Na dlouhodobé nošení je lepší zvolit až o 1 cm vetší klec než je vaše naměřená velikost. Pro krátkodobé nošení a na hrátky je možné vybírat i o něco menší velikost než jste si naměřili.

  • Údržba a použití

Po použití klícku jednoduše omyjte vlažnou vodou a jemným mýdlem, dobře osušte a uložte na suchém temném místě. Pás cudnosti doporučujeme nasazovat s lubrikanty na vodní bázi.