Vše o grinderech

Co jsou grindery? 

Grindery jsou erotické pomůcky navržené k vnější stimulaci citlivých částí těla. K vzrušení a dráždění dochází pomocí tření texturovaných detailů grinderu o vulvu, penis, bradavky, ale i jiné části těla. Jsou vyráběny z různých typů silikonů s širokým rozsahem tvrdosti, od velmi pevných až po velmi měkké. Grindery jsou obvykle velmi detailně a abstraktně zpracovány v různých tvarech spolu s mnoha jedinečnými vzory a strukturovanými povrchy.  

Nejběžnější varianty grinderů vypadají jako chapadla, bublinky, výstupky, vulvy, ale můžete se setkat i s jinými tvary. Jsou vhodné pro každého nehledě na pohlaví, pro páry i jednotlivce. 

Grinding umožňuje jednotlivcům i párům prozkoumat různé pocity a techniky čímž přináší zábavu a vzrušení. Také se z grindingu může stát zábavná a vzrušující forma předehry, která zvýší celkový sexuální prožitek. Také je to skvělá forma jak se intimním a vášnivým způsobem spojit s partnerem. 

 

Jak používat grindery 

Pro grindery neexistuje žádný “správný” způsob na to, jak je používat, ale máme pro Vás pár rad, které vám mohou pomoci začít. 

Začněte tím, že hračku omyjete jemným mýdlem a vodou. Grinder poté umístěte na libovolné místo, tím může být židle, polštář, postel, taburetka, stehno nebo ruka partnera, nebo nějaké jiné vám pohodlné místo. Na grinder naneste lubrikant na vodní bázi. Pak se stačí jen na grinder "posadit” a vulvou po něm přejíždět v libovolném směru. Vhodnou pozici si musí najít každý sám podle toho, co mu nejvíce vyhovuje. Můžete vyzkoušet i grinder vzít do ruky a v leže s ním přejíždět po místech, která vám jsou příjemná. Pánové pak ocení placaté grindery, které se dají srolovat do ruličky a použít jako neobvyklý masturbátor. 

 

Různé druhy grinderů 

Grinder s popruhy 

Některé grindery mají dírky pro popruhy, kterými se grinder dá připevnit například k židli nebo na stehno partnera. Popruhy zajistí to, že se grinder nikam neposouvá. V naší nabídce máme s popruhy například Grinder Madson. 

Grinder s přísavkou nebo lepivou částí 

Přísavka nebo lepivá část grinderům zamezuje pohyb, proto i některé grindery v naší nabídce mají přilnavou spodní část. 

Vibrační grinder 

Grindery mohou mít ve své spodní části dírku na malý bullet vibrátor, my nabízíme třeba Grinder Torrella. 

Placaté grindery 

Tento typ grinderů je vhodnější pro muže. Pokud se totiž sroluje do ruličky, vytvoří trubičku podobnou masturbátoru. Ženy si musí placatý grinder vypodložit například polštářkem tak, aby trošku více vystupoval a byl tak lépe přístupný. 

 

Péče o grinder 

Grindery, stejně jaké jiné silikonové hračky omývejte jemným mýdlem a používejte výhradně s lubrikanty na vodní bázi.